O mnie

Dlaczego współpraca ze mną to dobry wybór?

o mnie 1

Szeroko pojętym projektowaniem zajmuję się od kilku lat. Począwszy od zdobycia wykształcenia i merytorycznego przygotowania, przeszłam przez wszystkie etapy doskonalenia zawodowego, które uznaję za niezbędne do rzetelnego wykonywania pracy. Okazją do praktycznego wykorzystywania umiejętności była dla mnie wieloletnia współpraca z dużymi, międzynarodowymi firmami, o uznanych markach w swojej branży. Zdobyte doświadczenie w połączeniu ze śledzeniem najnowszych trendów i technologii pozwoliło mi wypracować własny model pracy i styl projektowania, co postanowiłam w pełni wykorzystać, tworząc prywatne studio.

Pracę traktuję, jako przyjemność i realizowanie pasji. Dzięki temu mogę pozwolić sobie na w pełni indywidualne podejście do każdego zlecenia, a każdy projekt to dla mnie ciekawe wyzwanie i zawodowa przygoda.

o mnie 2

Zarówno zakres jak i formę współpracy uzależniam od oczekiwań Klienta. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu. Cenię czas swój i Państwa, zatem precyzyjne ustalenie wzajemnych oczekiwań i warunków współpracy postrzegam jako priorytetowe podczas pierwszego spotkania.

 

Stawiam na jakość, profesjonalizm i zadowolenie Klienta!